| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,mai e putin pana la vacanta de vara, voi cum va faceti rabdare pana la marele moment?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Săptămâna aceasta se definitivează mediile, mai răspund la ore doar cei cărora le mai trebuie o notă să-şi mărească media, dar în general venim numai să socializăm între noi cât şi cu profesorii.
Nu se mai fac ore teoretice şi stresante. Mă consolează gândul că săptămâna viitoare joi este consiliul iar vineri cel mai probabil va fi premierea.
Vei vedea, vor trece repede şi aceste zile care au mai rămas.
Pa-pa.

| kikita99 a răspuns:

Ma consoleaza gandul ca nu mai e cine stie ce pe la scoala.

| Danzell a răspuns:

Eu dupa examene sunt liber pe viata asa ca mai bine ca am ceva de facut acum

| ღAngiießăă a răspuns:

Păi eu consider că deja a venit vacanţa, pentru că nu ne mai ascultă şi doar încheie meddiile.

| AndaluziaM a răspuns:

Ma hraneste faptul ca am multi idioti im clasa si mereu rad cu lacrimi ca profele intarzie la ore si nu facem hihi>,< rolling on the floor