| CristiAndrei28 a întrebat:

maine colegul meu de banca isi sarbatoreste majoratul. nu pot merge din pacate... si vreau in mod special sa-mi spuneti ce cadou sa-i dau luni la scoala, el fumeaza mult si sa nu radeti...ma gandeam sa'i cumpar un pachet de tigari si inca ceva acum depinde si de voi ce raspunsuri/pareri imi dati. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Mi se pare ciudat să iei un pachet de ţigări şi nu recomand să faci un astfel de cadou.
Pentru că are acest viciu (pe care-l urăsc) îi poţi lua o brichetă/scrumieră cu diferite forme, tricouri pe care scrie anumite mesaje legate de smoke, poţi personaliza multe lucruri, acum depinde ce gusturi are el.
La mulţi ani şi sper să-i găseşti un cadou pe măsură!

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Da iai asa un pachte de tigari: rothmans sau dunhill, da nu de alea normale de alea care au 2 randuri a cate 10 tigari, is mai late decat astea normale si o bricheta smechera de metal, sau doar o bricheta daca nu prea ai cascaval.

| Danzell a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva la misto legat de tigari. in nici un caz tigari. asta poate sa o faca si el. banal.

de exemplu daca mai gasesti acele tigari din guma. ar fi o idee
alta idee o masca de gaze cu gaura pentru tigara,
bricheta, o narghilea, bong, whatever.

tricou tematic
cele mai misto cadouri sunt alea la care nu te astepti. eu de exemplu i-am facut cadou prietenei mele un tricou cu pastile pentru tantari(cu un tantar bolnav) pentru ca racea des si avea impresia ca o urmaresc toti tantarii din lume.
sau ce am primit eu. o papusa gonflabila rolling on the floor (oare unde am pus-o? :/ )

gasesti o gramada de chestii

| Pinocchio a răspuns:

Mai bine o minge de fotbal sau ceva articol de sport decat tigari.