| GW1521 a întrebat:

Ce cadou pot face unui prieten care isi sarbatoreste majoratul, tinang cont ca este si colegul meu de banca,, si cateva idei cum sa ma imbrac!

4 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Ii poti lua un ceas pe care sa il bagi intr-o cutiuta de cadouri frumoasa si la funda careia sa agati o felicitare cu scrisul: "Cat de repede a trecut timpul... Spune-mi, cat este ceasul!" happy eu cred ca e mai original asa decat banalul La multi ani! Bineinteles ca inauntrul felicitarii i-ai putea scrie si alte urari de bine venite de la tine si colegi~!
Si de imbracat... Poti sa imbraci o camasa albastra si un sacou, jeansi eleganti, negri, si niste pantofi frumosihappy
Mult succes! Sper ca am fost de ajutor.

| fetitadragutzica a răspuns:

Iai un set dala cum ii zice...plosca ce pui tarie cum au tipii prin filmele western cu o bricheta shic sau un tricou de ftb cu echipa care tine sau o narghilea ...nu sunt scumpe! dar o sa ii placa pun pariu sa imi zici ce ai facut!

| pufi1955 a răspuns (pentru fetitadragutzica):

Daca vrei idei poti cauta la cadouriemma,acolo vei gasi pentru toate gusturile,graveaza tot ce vrei, sunt superbe, am luade 3 ori si mi au placut mult, iti poate da chiar iei sugestii daca nu esti decis

| pufi1955 a răspuns:

Poti intra pe cadouriemma,acolo gasesti tot ce doresti, daca esti nehotarit te pot ajuta iei, graveaza manual si ambaleaza super