| selysol a întrebat:

maine e ziua mea straight face imi puteti spune ceva jocuri/activitati amuzante? ca sa nu se plictiseasca invitatii? dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Sultanul este un joc care il jucam la zilele multor prieteni cand eram mai mic, mi se pare ca sultanul le dadea la toti porunci sa se sarute cu x apoi cu y, nu-mi mai aduc bine aminte.Ati putea sa spuneti bancuri,sa va jucati adevar sau provocare, sticluta pe sarutari,jocuri de carti, puteti face karaoke, kocuri pe PC, puteti dansa, poti face o pinnata, puteti sa va bateti cu perne, puteti face poze cu totii pe randuri, puteti sa va jucati mima.O tona de lucruri puteti face.
Apropo La multi ani! Si sa va simtiti bine!

| selysol explică (pentru Numero1):

Multumesc!:* ai fundahee hee

4 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

In primul rand :La Multi Ani! happy
Poti face o petrecere in pijama, concursuri cine canta cel mai bine etc.Cel mai bine ar fi sa te consulti cu ei sa vezi ce le placewinking
Distractie placuta!

| selysol explică (pentru LanaDelRayFan):

Multumesc :* chair m-am distrat laughing

| Flaviucu a răspuns:

Bancuri, adevar sau provocare, jocul cu sticla, fazan, caterinca.