| marius_8727 a întrebat:

Maine este prima zi de liceu, iar eu am foarte mari emotii. As dori sa imi spuneti si mie cum decurg lucrurile in prima zi, pas cu pas, deoarece sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc! :X

3 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Esti boboc, este normal sa ai emotii atunci cand intrii pe poarta scolii.sa-i vezi pe toti cei din jururl tau cum se holbeaza la tine.veti sta ceva timp in curtea scolii pana va spune directorul ce are de spus, apoi o sa va bage in salile de clasa :X. dirigintele va intreaba cum va numiti si de la ce scoala veniti (si aSA vor face toti profesorii), iar tu va trebui sa faci cunostiinta cu noii tai colegi de clasa happyfaceti schimb de id-uri, de nr de telefon tongue apoi o sa va dea manualele si orarul tongue cel putin la mine asa a fost prima zi de liceu happy
succes! si lasa emotiile deopartewinking

| EsarfaRozZ a răspuns:

@ toxik - exact asa a fost si la mine.

este normal sa ai emotii, dar o sa fie bine, o sa vezi. e mai misto ca in generala, dar si profesorii au alte asteptari de la tine...

| alina_1226 a răspuns:

Si la mine la fel.