| Antonies a întrebat:

Prima zi de liceu la voi? Emoții mari, alea alea? La ce să mă astept?

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

La tot ce se poate mai rau. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost in prima zi. Am fost a 2 saptamani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A". Idiotul ala de robot tot pune i pentru nu stiu ce motiv stupid.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Daca esti la un liceu de rahat te astepti la tigani si injuraturi, daca esti la unul bun te astepti la primiri calduroase si oameni ca lumea.

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Da...emotii foarte mari. Mai ales ca eu voi sta la camin. Nici nu stiu la ce sa ma astept. Un lucru e sigur :sunt oameni si te bei imprieteni cu ei si bla bla bla. Eu am emotii foarte mari pentfu ca am intrat la un colegiu de top si nu stiu cum o sa fac fata.Nici engleza si nici franceza nu stiu deloc. In schimb ma pricep foarte bine la mate si romana.