| anonim_4396 a întrebat:

Maine ies cu o fata la un biliard să facem cunostinta,bine,ne stim de aproape o luna dar nu ne am vazut nici o data, asa ca i am propus sa iasa cu mine, ar trebui sa ne tinem de mână? mi-a pus porecla pe mess "Cosmina me

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu trebuie sa va tineti de mana. Nu trebuie sa faceti nici un gest programat.
Toate astea vin de la sine, cand simti tu ca e momentul sa le faci. Nu te stresa cu prejudecati. Poti sa iesi cu ea o saptamana ca prieten, fara sa pui mana pe ea. S-ar putea chiar sa aprecieze treaba asta. Fii natural, creaza un mediu comod pentru amandoi.

| destini51 a răspuns:

Pai fiind prima oara cand iesi cu ea nu trebuie sa va tineti de mana(depinde si de gusturile ei). Normal te ti de mana cu ea cand deja sunteti impreuna..PAREREA MEA