| Alex2526 a întrebat:

maine ma duc la o nunta... am 17 ani si imi este rusine. Cum sa procedez sa dansez si eu etc. ca nu stiu sa dansez.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai intai, te bagi la dans, langa mama si tata, daca iti este asa de rusine.
Dupa care, treptat treptat, te muti pe langa vreo ruda, pe care o cunosti si cine stie, poate nimeresti la un moment dat, langa vreo fata.

| anamariarot a răspuns:

Stai liniștit, că nici oamenii care știu să danseze n-au știut dintotdeauna. Bagă-te printre ei și o să deprinzi și tu mișcările.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu dansa...

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Eu sunt cel mai oribil dansator de pa fata planetei XD. Trebuie neaparat sa dansezi? Eu am fost la multe nunti si nu mi-a fost cerut sa dansez. Refuza si tu politicos, spune-le ca te doare rau piciorul sau ceva de genu. Bafta! happy

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Daca tu crezi ca nu stii sa dansezi si nu te simti in largul tau facand asta, nu e nevoie s-o faci. happy Sau mai ales daca nu ai cu cine, avand in vedere ca baga o gramada de melodii lente, cam asta urasc si eu la nunti. laughing Dar la dansurile in cerc te poti baga linistit daca totusi nu vrei sa stai jos toata noaptea.

| BigSmokeJunior a răspuns:

Cine a zis ca trebuie sa dansezi?