| Patrick20061997 a întrebat:

marți am orașul în Câmpina cum pot face sa scap de emoți. îmi este frică că nu îl i-au deși instructorul mi-a spus sa stau calm că, conduc bine.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Max, fii tare! Conduci bine, emoțiile nu-s pentru tine! Cand ai emotii, trage aer in piept si aminteste-ti de ce ai vrut sa ai permis! Emoțiile sunt pentru cei nesiguri, tu ai facut totul bine, acum esti campion! Numai bine!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu Dumnezue inainte!
Stai calm ca nu ai cum sa-ti invingi emoriile, care sunt perfect nromale tuturor in cazul unui examen, fie el si de soferie.
Iar daca pici, nu-ti ia nimeni capul, ca poti sa-l dai de mai multe ori!

| AdrianVoicu a răspuns:

Fii calm si pozitiv eu am dat orasul de 5 ori si nu s-a intamplat nimic laughing

| Patrick20061997 explică (pentru AdrianVoicu):

Și l-ai luat?

| AdrianVoicu a răspuns (pentru Patrick20061997):

Nu laughing
Am facut alt dosar si ma duc si anul asta laughing