| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Urmeaza sa fac permisul.Doar ca mi-e frica cum o sa ma descurc.Cu toate ca stiu deja legislatia rutiera.Cineva mi-a spus ca dupa ce conduc cu instructorul va fi usor.Ce credeti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci fata pana iti dai drumul

| al0o0o0 a răspuns:

E doar un test. Daca stii ca te descurci nu ai de ce sa-ti faci griji.Ba din potriva, trebuie sa te duci acolo increzator.Nu ai nimic de pierdut, poti doar sa pici si sa il dai peste alte cateva luni.De asemenea, daca te duci cu emotii si teama ai numai de pierdut.

| 70gabriela70 a răspuns:

Urmează sa faci școală auto?

| 70gabriela70 a răspuns:

Depinde de multe lucruri. Dacă ești pasionat, eu cred ca vei prinde repede. La sala îți recomand să înveți de pe școală rutiera, sunt aceleași chestionare de pe drpciv și au videoclipuri explicative destul de faine. La traseu, cel mai mult depinde de instructor și de cât de repede și bine prinzi lucrurile. Baftă