| smecheritu09 a întrebat:

Mi-am cumparat o chitara acustica fender de aproximativ 2 saptamani. Mi se pare ca zgomotul este putin ciudat. Adica se aude un zdranganit... vibreaza foarte tare! poate fi si din cauza ca nu apas destul de tare corzile? Astept un raspuns. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Karmina5 a răspuns:

E pentru ca nu apesi calumea pe note. trebuie sa apesi perfect, fi mai atent. Succes! O seara faina!

| smecheritu09 explică (pentru Karmina5):

Mersiwinking Chiar ma gandeam la asta. Mai astept cateva raspunsuri, daca nu, tu esti cu fundawinking

2 răspunsuri:
| unumh a răspuns:

Poate nu este acordata bine sau sunt corzile prea dure...