| gabriel_3096 a întrebat:

mi-am facut un cont paypal si am bagat cardu da acum imi cere 4 cifre un cod ce trebuie sa fac sa activez contul sa imi transfer banii pe card?

2 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna gabriel,
Si eu incercam sa imi dau seama de asta acum 2 saptamani. Cei de la PayPal iti vor lua 1. 95USD de pe card cu acordul tau, dupa 2 zile lucratoare va trebui sa mergi la banca si sa le explici celor de acolo ca ai nevoie de codul de 4 cifre unde arata care sunt ultimele plati facute cu cardul. Dupa alte 2 zile, acei 1.95 USD iti vor fi inapoiati pe card.
Eu in prezent am reusit sa le dau codul de 4 cifre. In continuare iti vor cere o copie dupa buletin sau carnetul de sofer, extrasul de cont si o declaratie pe care o vei lua tot de la banca care sa cuprinda numele, adresa si tot numarul cardului.
Mult succes
Pa, pa

| Bogdan9183 a răspuns:

In termen de cateva zile lucratoare stiu ca se face o tranzactie de 1-2 EUR, urmand ca pe extrasul de cont sa iti apara acolo codul de 4 cifre care trebuie introdus la activarea contului.