| Antoniu16 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows 7 si nu merge bine youtube.Calculatorul are 1 GB pe ram, 3.00 GHz.Ce si netu de 100 MB.Din ce cauza nu imi mere bine si ce trebuie sa instalez.Dau funda la raspunsu care ma ajuta cu problema.

2 răspunsuri:
| IrinelRaducan a răspuns:

Adobe Flash Player 11.8 ai instalat?
E nevoi de Acest Plug-in ca sa mearga bine;) http://get.adobe.com/....../download/

| Petrache_Gabriel_1997 a răspuns:

Cum naibi sa mearga bine youtoobe pe calculatoru tau ca sa mearga baga-ti xp s-au mai bagati un gb ram sau 512 mb ram la fel mi s-a intamplat si mie si mi-am mai bagat 1 gb ram funda?