| VaNNiLLa_1383 a întrebat:

Salut, am si eu 1 problema am reinstalat windousu si nu imi merge netu am instalat si driverele dar tot degeba nu merge!

3 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

O fi din cauza placi de retea dar nu are nici o treaba daca instalezi windowsul scoate mai bine firul care intra in placa de retea si baga-l din nou

| sshhhhhttttt a răspuns:

Depinde de unde ai internetul, daca ai RDS trebuie sa iti faci conexiunea la net...

| DjGrasu a răspuns:

Pai depinde, daca ai netu cu modem fix adica numai acasa incearca sa-ti resetezi modemul, atunci cand ai schimbat windowsul i s-au sters setarile si trebuie refacute, degeaba ai placa de retea instalata daca modemul nu e setat!