| Smashi a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu, windows 7, driverele le am toate netu merge dar e o problema, nu imi intra pe messenger desi la emailuri pot intra deci stiu parola,iar pe net pe orice pagina as intra imi zice sa continui pe riscu meu sau sa inchid pagina, windows firewall l-am dezactivat si tot asa deci nu-i de la el...cn ma ajuta dau funda...

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

Ai data setata bine? Ai grija sa ai data setata bine ( cu an cu tot ) si tot de acolo seteaza si time zone pe Bucuresti. S-ar putea asta sa fie problema cu paginile de net, ca iti apar toate certificatele ssl expirate

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă deții un Windows 7 contrafăcut(da și lexical și și ca înțeles nu nici original sau p i r a t a t ca re la voie se confundă și nu înteleg de ce...) recomand unul original.în cazul Windows 7 ete lagal100% să îl folosești în trial, trial ce îl poți relungii și la un an asta după ce l-ai rearmat de 3 ori cu tot cu rearmarea imediat după reinstalare, și ghici ce fără nici macar de a fi nevoie de un serial sau altceva asă cum va place vouă îl românizați(da e o metodă specifică românească deși se fură soft peste tot în lume, dar cum românu nu gândește ci face cum îi învațat(cu xp în cazul ăsta) iesewindows 7 românizat, adică furat innutil.O altă problemă poate fi și de la browser-ul de internet la care certificatele de securitate au expirat, asta se datorează dacă nu ai setat ora și data cum trebuie.Succes

| tr3ig a răspuns:

Lupusinguratic il incurcasi de tot. problema este si cum zice flyer90 sa fie de la data, dar cea mai grava este ca winu nu este piratat bine si e posibil sa fi lasat update-ul deschis si din cauza asta, se recomanda ca la toate winu-rile piratate sa se inchide update-le automate. reisntaleaza-l si inchidele si nu o sa mai ai probleme

| Smashi explică:

Deci cat va multumesc:X de 4-5 zile nu am stiut era setat pe 1/3/2008 mersi mult!