| Cristian0002 a întrebat:

Mi se usuca buzele in majoritatea timpului, nu este din cauza ca sunt dezhidradat, chiar beau multa apa, dar nu stiu din ce alta cauza, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Este din cauza umiditatii buzzelor intrate direct in contact cu aerul rece, sau chiar din cauza caldurii. Ia-ti un strugurel la scoala si da-te cu el de cate ori simti nevoia happy

1 răspuns:
| Evee04 a răspuns:

Poti sa-ti iei un strugurel lichid si asa nu se usuca atat de des sper sa te ajute raspunsul meu