| Ioana_2144 a întrebat:

mie si prietenei mele nea placut de un baiat de la noi din clasa pe mine m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el i-am zis da nu stiu am fost intr-un parca cu el prietena mea in ca o fata si 2 baieti noi 2 am plecat la magazin dupa aia noi nu am mai gasit pe nimeni eram doar noi 2 nu stiu unde sau dus ei am luat un autobuz si eu si andreea prietena mea neam pierdut am intrebat 2 femei unde e statie lu 117 si ne-a zis so luam la stanga am luato la stanga si ce credeti? am ajuns la casa poporului laughing dupa jumate de ore ei ne suna si ne intreabna unde suntem si noi i-am zis ca suntem la casa poporului nu stiuc ce s ca nu stim cum sa ajungem am ajuns in sfarsit...

eu pentru asta i-am dat papuci pentru e nesimtit si ne-a lasat singure. dupa aia ma cauta si imi spune daca vrea sa ma impac cu el m-am impakat cu el si el mi-a zis sa nu-i spun lui andreea ca m-am impakat cu el dupa aia o intreaba pe andreea daca vreasa fie cu ea ea nestiind ce se intampla si nici eu am acceptat amandoua dupa aia eu am banuit ceva pentru ca eu ii spun totul nu-i andreea si ma despartit de el si ea s-a despartit de el

dupa aia el isi face alta gagica aia ii da papuci si dupa aia ma cauta iar sa ma impac cu el iar eu i-am zis ca pentru de fiecare data ne cauta pe mine si pe andreea cand ramane fara gagica

dupa aia eu si andreea uitam faza cu el acum suntem amici si din astea el cred ca avea alta gagica si i-a dat si aia papuci si acum a cautato pe andreea ca sa se impace cu el ia i-a spus nu pentru ca amandoua am trecut cu vederea ce s-a intamplat el i-a spus andreei ca o sa fie bine pentru amandoi si ea i-a spus ca nu ca nu vrea sa se impace cu el

spuneti voi nu este un nesimtit si un mare bouu?

4 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Pentru tine nu exista virgula? confused

| catalin94 a răspuns:

Unii nu merita se le acorzi atnetie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un retardat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum v-ati simntit tu si prietena ta si faptul ca va vrut pe amndoua a insemnat fatu ca nu stie pe cine sa aleaga dar mai bine va zicea drept in fata ca tine la amandoua dar mai bine ca nu mai vreti nici una sa fiti cu el a dat dovada de ne incredere