| Robert31231 a întrebat:

nu mai este mult si voi face majoratul intr-un local si ca oricine vreau sa iasa totul perfect, intrebarea mea este pe cine ar trebui sa chem, adica prietenii, ma gandeam la diriga dar nu are cu cine sa stea find o femeie invarsta ( 1. Ar trebui sa chem mai multi profi?) si parintii. Nu știu ce sa zic, dau fundiță, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Oanna96 a răspuns:

Buna. La majorat este frumos sa-ti chemi prietenii, familia si persoanele apropiate. Nu mi se pare tocmai ok sa iti chemi profii, mi se pare putin deplasat mai ales daca sunt mai in varsta. Invita-ti colegii de clasa, familia- veri, unchi, matusi, persoanele cu care ai copilarit. Este normal ca intr-un astfel de moment sa-i ai pe cei dragi alaturi. La multi ani!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzit sa inviti profesori la majorat... ce naiba, poate vrei sa bei si tu. Chiar vrei sa va vada profesorii chercheliti?

| OldSoul a răspuns:

Wtf, tu in loc sa faci din majorat ceva de neuitat chiar vrei sa-ti chemi adulti acolo sa nu te poti distra deloc?

| Alexandramc13 a răspuns:

Dacă simți neaparat sa-ți inviți profesorii dragi, fa-o, nu este nicio problema, va puteți cunoaște mai bine și va puteți distra împreuna, o sa rămâi cu amintiri frumoase