| Miruna3094 a întrebat:

In curand o sa fac 18 ani si nu stiu unde si cum sa-mi fac majoratul sad. Invitati nu o sa am prea multi vreo 10-15, oare sunt prea putini pentru un majorat? (mai ales ca o sa fim mai mult fete si doar vreo 2-3 baieti). Ma gandeam sa-l fac intr-un pub sau restaurant, acasa nu vreau sa-l fac pentru ca vreau sa fie ceva special, plus ca stau la bloc si o sa-mi innebunesc. Puteti sa-mi recomandati niste locatii in Bucuresti? Ar trebui sa invit si rudele sau doar prietenii?
Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Daca spui ca o sa fiti doar 10-15 ai putea in PP59(e pe Pache Protopopescu).E o pizzerie dar poti sa inchiriezi etajul din ce tin mine.

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Eu cred si rudele
PALACE IRISH PUB eu iti recomand asta unde a facut yiua matusa mea

| Mikipopescu a răspuns:

Consider ca un majorat ar trebui sa fie, dupa cum spui tu, ceva special.
In primul rand, la orice majorat trebuie sa fie mai multe persoane, deci 15 sunt cam putine.
Mai ales in privinta baietilor, 2-3 ar trebui sa implinesti 18 ani, nu 8 deci iti sugerez sa inviti si mai multi baieti.
Nu prea multi ca poate se imbata si nu se mai aduna de pe jos. Trebuie sa fie o seara memorabila si astfel de incidente ar stricao.
Localuri nu pot sa iti recomand, asta depinde doar de tine

| Loser8299 a răspuns (pentru Mikipopescu):

Esti cam vai de steaua ta prietene.

| Psihoterapie a răspuns:

Draga Miruna, eu cred ca nu conteaza foarte mult unde si cati invitati sunt fete sau baieti, atat timp cat esti cu persoanele dragi tie ...acele persoane alaturi de care cu siguranta te vei distra indiferent de locatie. Eu iti urez La multi ani! http://psiholistic.ro/