| JonD a întrebat:

Nu mai spun povesti si alte chestii.Intrebarea e urmatoare,cum ii poti da de banuit unei fete ca iti place de ea fara sa ii zici,sa vorbesti cu ea pe facebook, sa ii ceri eu stiu mai ce sau sa faci eu stiu ce chestie. Fara raspunsuri de genu du-te si spune-i, etc...Raspunde-ti doar la intrebare!

6 răspunsuri:
| MissBaW a răspuns:

Poi destul de simplu ....Cand o vezi sa-i zambesti sau sa te uiti mai " visator" la ea. Si sa te porti frumos cu ea si sa arati ca iti pasa si ca esti interesat de ea.winking

| GixGixy a răspuns (pentru MissBaW):

Dar a spus ca nu o cunoaste decat de pe internet tongue Nu are nici un folos ce i-ai zis laughing

| GixGixy a răspuns:

Ai putea sa o faci sa rada incontinuu, sau sa o faci sa-si deschida inima fata de tine. Sa o faci sa iti spuna ce o supara sau cine o supara. Cel mai frumos lucru pentru o fata este sa incerci sa o faci sa rada macar, sa zambeasca. Noi fetele punem mult la suflet. :* Funda?

| JonD explică (pentru GixGixy):

Da,am uitat sa zic ca nu suntem prieteni

| GixGixy a răspuns (pentru GixGixy):

Sper ca te-am ajutat

| GixGixy a răspuns (pentru GixGixy):

Aaaa. Pai fa cunostinta cu ea, dar nu incerca cuvinte drept buna papuso, cati ani ai sau vulgarii de astea. Ne scarbim de ele. Intreab-o frumos