| Mstely a întrebat:

o intrebare pentru fete conteaza daca are baiatu freza sau poarta sapca rapp sau ii foarte simplu fara freza tuns scurt?

Răspuns Câştigător
| lexyy a răspuns:

Mie imi plac foarte mult baietii gen Justin Bieber(nu-s fana deloc) ma refer ca stil vestimentarhappy sau rapperihappy bine. poate ca si eu sunt din aceiasi categorie..acum nu stiuhappy depinde cum iti sta si bine..adica nu-ti poti face o freza anume daca nu te prinde deloc..fii tuhappy cel mai si cel mai mult eu apreciez la un baiat..curateniahappysa fie ingrijithappy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de fată. Fiecare cu gusturile ei!

| opppa a răspuns:

Bine ii cum iti place tie, bine ii in oricare din cazurile astea, parerea mea.
Mie cel mai mult imi place baiatul cu freza smechera laughing
Acum mna nici tuns scurt nu-i rau dar dai altfel cand ai "freza aia smechera" :p