| 0PopaPorno a întrebat:

Freza aia cu par ridicat in sus si tuns pe parti ( pentru fete ) are vreo denumire? laughing funda :d

7 răspunsuri:
| FaraNume1249 a răspuns:

Se numeste MOHAWK. big grin Este la fel si pentru fete si pentru baieti, insa e la alegerea ta daca lateralele le razi sau doar tunzi scurt.^^

| Shatteredx a răspuns:

Da, se numeste stilul electrocutarii sau stilul strutului. Mai bine te tunzi cheala, sincer sa-ti spun.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Frizura moderna straight face si ii explici la frizer cum sa te faca, funda tongue. Si mi se pare ca jucai cu cineva cs cu numele YouVission eram AgN[1gl]. Dami fundita; x

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Te referi la ceva de genul asta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| LittleButterfly a răspuns:

Http://bagsview.com/......tyle-1.jpg

Daca te referi la o tunsoare de genul asta, se numeste pixie :D

| Papushika_Siminika_1976 a răspuns:

Nu are
daca vrei sa ti-o faci ia peria ta (sau pieptanul) si iei o suvita si o tii in mana strans intimp ce dai cu cealalta mana in sus-ul si in jos-ul suvitei. funda?