| H1H1OGH0S7 a întrebat:

O prietena de-a mea nu stie ce sa-i faca cadou prietenului ei. Ce idee aveti. Avand in considerare ca au 14 ani amandoi si sunt de 2 ani impreuna.

Răspuns Câştigător
| MadalinaAlexandra a răspuns:

Poate un parfum, sau un ticou, ori un ceas. Depinde de cati bani are, dar oricum nu prea conteaza cadoul, ci gestul happy

1 răspuns:
| Emma199 a răspuns:

Ceva cu adevarat dragalas si sa ilustreze iubirea ar fi 2 ursuleti sau porusori sau orice cu animale care sa se pupe bot in bot, funda?