| gabrielosss98 a întrebat:

o sa imi cumpar un laptop si nu stiu ce jocuri sa imi cumpar nu stiu care sa aleg dintre Batman Arkham Asylum si Batman Arkham City.Mai dati-mi exemplu si de alte jocuri, vreau multe exemple.Raspunsul cu cele mai multe primeste funda! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Assasin's Creed, am 1 si 2, vreau sa imi cumpar si 3, merita toti banii.

| gabrielosss98 explică (pentru SuperSaiyan4):

Eu il am doar pe 1, pe 2 mi-l cumpar vinerea asta.Sincer si 3-ul e misto dar mai bine il imprumut de la cineva.

5 răspunsuri:
| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

4story ma gabrielboss98 metin2 darcness

| Becka a răspuns:

-Contra
-Moon Patrol
-Donkey Kong
-Pacman
-Excite Bike
-Prince of Persia
-Final Fight
-Sonic
-Kung Fu
-Lunar Lander
-Street Fighter 2
-Megaman
-Super Mario Brothers
-Metal Slug
Sper ca te-am ajutat.:* Si, in legatura cu cele 2 jocuri alese de tine, eu cred ca mai fain e Batman Arkham City. happy L`am jucat, si de aia stiu. tongue

| gabrielosss98 explică (pentru Becka):

Eu ma refeream la niste jocuri gen batman arkham city, sau assasin's creed.

| cosminnic121 a răspuns:

Un joc de care probail nu te vei satura este F.E.A.R 3 mult prea tare si mai este si singularity un joc in care controlezi timpu bla bla bla bla ft fain si asta big grin funtabig grin(astea fac cat 10laughing )