| dani13 a întrebat:

O sa va intreb cv de curiozitate...dar astept cat mai multe raspunsuri.(as dori sa raspunda in special cei peste 17 ani).
In fine acum trebuie sa intru in clasa a 10-a dar cv ma nelamureste, imi amintesc foarte clar ca la inceputul clasii a 8-a aveam 1, 77 m, la sfarsitul clasii a 8-a aveam 1, 81 m descult, cu adidasi 1, 82. OK dar de atunci nu am mai crescut nimic si a trecut mai bine de 1 an. Sala nu am facut doar 2 luni dar cu greutati mici si nici nu mi-am antrenat spatele iar acum nu mai fac de vreo 3 luni deci ma gandesc, ca asta nu mi-a oprit cresterea. Iar flotarile si tractiunile am auzit ca nu afecteaza cresterea. Deci as vrea sa va intreb as mai putea creste cativa cm? Mentionez ca am 15 ani, abia in noiembrie fac 16 iar parintii mei nu sunt inalti:1, 62 mama si 1, 69 tata.
Astept raspunsuri mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Roxanikgaby a răspuns:

Stai linistit poti sa faci in continuare flotari, treactiuni si asa mai departe, cresti pana la varsta de 18 ani,dar nu iti imagina ca ai sa m-ai cresti foarte mult, u pentru varsta ta esti foarte inalt, iar daca ai tai nu sunt inalti nu prea ai cu cine semana, este gena, vei reusi sa cresti 2-3 cm happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Roxanikgaby):

Treactiuni? rolling on the floor

tu esti analfabeta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,81 nu e suficient? E destul de mult pentru nici 16 ani, eu am 1, 70 si nu ma vaithappy

| LetMeHelp a răspuns:

Bună! Mie mi se pare că eşti destul de înalt, având în vedere înălţimea părinţilor tăi. Şi la 1, 80, ai o înalţime rezonabilă.
Poţi face în continuare exerciţii, stai liniştit.winking

Succes! happy