| Bijuuu2 a întrebat:

peste câteva zile îmi serbez ziua. As vrea sa o fac cu mai multi amici dar nu stiu unde. Acasă nu pot pentru ca is părinții mei si ma gandeam ca poate știți vre.un loc prin Bucuresti sau aveți alte idei.
Multumesc, dau funda.
P.S.: sa nu fie prea scump.

1 răspuns:
| CravataAlbastra a răspuns:

Acasa nici nu se mai face ziua de nastere (e demodat cica). Problema e bugetul, pentru ca stiu multe locuri frumoase, dar si ca pret piperate.
Poti merge la "Therme" daca vrei ceva special. Si iti poti lua mai putini prieteni, doar cei importanti ( piscina acoperita), daca vrei ceva obisnuit poti merge la o pizzerie, cofetărie. Petrecere frumoasa!