| Oana_2557 a întrebat:

Prietena mea a fost cu un baiat care s-a sarutat cu o alta fata din cauza unei provocari si a fost obligat. Dupa ce a aflat s-au despartit, iar baiatul care cred ca a pus provocarea a intrebat-o daca vrea sa fie cu ea si a spus "DA!". Dar ea crede ca el a pus la cale sa se desparta de fostul pentru ca el s-a dus inainte sa fie cu ea la fostul ei si i-a zis ca e deja cu ea, dar nici n-o intrebase inca. Si nu stie ce sa mai faca pentru ca prietenul actual spune ca o iubeste dar ea inca se gandeste la fostul. Voi ce ati face daca ati fi in locul ei? Dau funda pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| aQwA_8700 a răspuns:

Eii ce pot spune treaba e cam incurcata in povestea asta dar un singur lucru avem de facut cad trecem prin perioade din astea mai compplicate este doar unul ascultati inima daca ea zice ca e mai bine cu ala atunci cu ala e mai bine trebuie doar sa isi asculte inima si sa faca ceea ce zice ea :X
In momente din astea doar asta trebuie sa faci cel mai bun licru

2 răspunsuri:
| ella369 a răspuns:

Jocurile cu adevar si provocare sunt niste copilarii. daca el nu vroia nu o saruta pe acea fata. Si cu asta sper ca te-am lamurit.tongue

| Hugulets a răspuns:

Hmmm,, stii, este asa o intrebare,, [ 2 persoane se inneaca,, 1, tu il iubesti iar al 2, te iubeste,, poti salva numai pe o persoana,, si care ar fi ea,,] eu as alege,, pe cel care ma iubeste,, pentru ca,, in ziua de azi nu prea gasesti baieti care sa te iubeasca cu adevarat,, dar si fete nu sunt multe,, de as fi in locul ei,, daca sunt fericita alaturi de actualu'l*,, dc sa stric tot si sa ma duc la fostul,, ar fi mai bine pentru ea sa uite de trecut,, si cu mandrie sa priveasca in viitor,,