| elitekillzone a întrebat:

Hello guys.Acusi se apropie ziua de nastere a prietenei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac(implineste 17 ani). Ma gandeam sa-i iau 17 trandafiri sau un buchet frumos de crini, dar nu pot hotari, anyways pe langa asta as vreau sa-i mai iau ceva un parfum ceva, nu stiu exact(ps:suntem impreauna de 6 luni). Va rog imi puteti da cateva idei? Multumesc anticipat! Funda:*!

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Hibatting eyelashes
Pai 17 trandafiri ar merge perfecthappy dar 6 dintre ei sa fie albi, ca simbol al celor 6 lunihappy. Roag`o pe vanzatoare sa ti puna mai in forma de inimioara, am primit un astfel de buchetwinking si am ramas impresionatahee hee
Si da parfumul e o varianta bunabig grin dar fi atent la ce parfum foloseste, la ce arome ii plac, sa nu dai banii asaoh go on
O alta idee ar fi sa-i cumperi un lantisor de argint cu medalion de la initiala numelui tau:X
Nu uita de felicitarehee hee
pa pa

1 răspuns:
| Bambiii a răspuns:

Hmm. ai puteai sa ii cumperi 17 trandafiri.si o bratara de argint sau un lantisor daca nu se poate de aur. Si parfumul este o varianta ok. Dar cred ca iubirea din partea ta este cel mai frumos cadou. Bafta:*