| UnANONIMfaradate a întrebat:

recent mi-am achizitionat un vape Smok Stick V9 Max si cand trag ma ustura gatul, nu mereu dar dupa 1 fum-2 incepe sa ma usture.
Baza e 90 10 iar aroma e Tropical Mango de la Hungry Wife, inainte sa pun lichid am pus 10 picaturi pe fiecare vata si 5 in interior, asa cum m-a sfatuit un prieten.
Nu cred ca am o sensibilitate deoarece la altii prieteni cu aceeasi aroma nu mi se intampla la fel, stiti cum as putea sa rezolv?

2 răspunsuri:
| Ivanov27 a răspuns:

Daca esti la inceput e normal, daca e insuportabil incearca alta aroma care nu te deranjeaza asa tare, sau nu trage foarte tare din vape, ia-o cu incetisorul. Daca nici asa nu se amelioreaza iti recomand sa-l arunci laughing si sa iei altul.

| UnANONIMfaradate explică (pentru Ivanov27):

Pai tocmai asta e faza, cand trageam din acelasi vape cu aceeasi aroma de la prieteni nu aveam nimic? poate nu am facut eu ceva bine