| StefanCristi a întrebat:

Salut tpu.ro am fost la servis pentru a imi pune cei de la servis un nou display si din greseala am confundat telefonul respectiv cu un alt telefon vechi in loc sa spu ca telefonul care trebuie reparat este Huawei j6p eu am dat alt telefon Samsung j6+ ce pot face? pe 30 ieri la.m dus la servis

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Îi contactezi pe cei de la service, dar oricum - nu cred că vor fi atât de neinspirați încât să nu observe că acela este alt telefon decât cel pe care l-ai menționat tu. Doar îți vor cere un preț mai mic/mare în funcție de display.