| onismus a întrebat:

ro.Am si eu o problema:-s.Am 14 ani si sunt cam mic de inaltime.Ati putea va rog sa imi recomandati ceva exerciti de stretching pentru spate ca sa ma inalt(un link daca se poate). Am uitat sa precizez ca sunt baiathappy. Am facut baschet tot felul de prosti cu agatat de bara si nu m-am inaltat.Va rog ajutati-ma.Am in jur de 1, 60 m

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Buna happy
Unii oameni cresc mai mult cand au 10-11 ani, astfel ca ajung la 14 ani la 1.70 inaltime, insa nu mai cresc mult.sa zicem cativa centimetri
altii in schimb cresc si se dezvolta mai mult de la 14 ani in sus.cum probabil este si cazul tau.deci nu te alarmawinking

2 răspunsuri:
| lexzor a răspuns:

Esti la fel de inalt ca mine, am 1, 62 si am 12 ani. Incearca la basket sa dai de foarte multe ori la cosi din viteza. Eu joc basket, de aia sunt asa inalt! Iti garantez ca daca joci 1-2-3-4 ajung la 1.90!

| onismus explică:

Sunt nou pe site si nu stiu fazele astea cu funda...