| dafuq123 a întrebat:

ro. sâmbătă mă duc la ziua unui prieten și nu știu ce să-i cumpăr de ziua lui. Face 15 ani.
Dau fundă celui / celei care lasă un răspuns bun!

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna :X
o alternativa ar fi sa ii cumperi ceva care ii foloseste la un hobby, de ex daca ii place sa joace fotbal fa-i cadou niste aparatori sau un tricou cu echipa nationala... daca ii place sa se joace pe pc, fa-i cadou un mouse cu laser sau ceva in genul asta. Ceva care sa arate ca te-ai gandit la ce ii place lui cu adevarat nu da niciodata gres. Daca nu are hobby-uri un accesoriu de imbracaminte e ceva dragut, o curea stilata, un ceas, un parfum manusi din piele ca tot vine frigul tongue

2 răspunsuri:
| andreea91_7393 a răspuns:

Buna! eu zic sa ii iei un ceas, sa fi sigur ca nu o sa intarzie la intalnirile cu baietii!happy...

| Ellly23 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi ceva amuzant ( ex. sa iasa ceva dintr-o cutie).
Sau ai putea sa cumperi un tricou simplu si sa-l personalizezi( poti sa scrii un mesaj care are legatura cu echipa lui de fotbal preferata).
O alta varianta ar fi, o bratara de argint..sau o minge de fotbal. Depinde de gusturile lui.
Distractie placuta>big grin