| onismus97 a întrebat:

ro.Sunt un baiat, 15 ani, 1.71 in inaltime si aproape de 60 de kg.Am inceput sa fac sport din iarna dar am vazut ca nu se vad rezultate de aceea am inceput de ieri sa fac alt program.http://www.youtube.com/......ttp?/watch Asta e programul ce l-am facut azi.Am voie sa fac acele flotari de la min 02:06 si acele exerciti cu ganterele la min 04:38? chiar daca sunt de 3 kg ganterele pentru ca vreau sa mai cresc in inaltime.Tin sa mentionez ca in fiecare zii am alt program ca e facut pe zile. Puteti sa cautati 90 Warrior Rutine pe channel-ul respectiv.:) FUNDAAAAAA

Răspuns Câştigător
| DemonvsAngel a răspuns:

M-am uitat si mi se pare ok. Si eu vreau sa cresc in inaltime, dar daca mai cresc nu o sa mai am niciun coleg care sa ma ajunga! Stii ai putea sa faci si alt gen de exercitii colegul meu care are 1.80 face si exercitii, dar cu ganterele, dar inacelasi timp si flotari. Sper ca te-am ajutat! Eu sunt Alex.

2 răspunsuri:
| DemonvsAngel a răspuns:

Multumesc foarte mult pentru fundita! Poate facem cunostinta. Eu sunt Alex.

| andutzu1187 a răspuns:

Daca vrei sa cresti in inaltime joaca baschet, si iti recomand sa faci streching