| Mariia_6489 a întrebat:

Deci am o nelamurire, si pentru aceasta nelamurire sufar foarte mult.Fostul meu prieten(si primul)a fost cu o fata timp de 9 luni VIRTUAL inainte sa fie cu mine.Noi am stat impreuna 6 luni, ne-am despartit dintr-o prostie, dar nu vreau sa ne impacam pentru ca as suferi si mai mult.Stiu ca ma iubeste(sau cel putin m-a iubit)il iubesc, dar e mai bine sa ne oprim aici.Saptamana trecuta s-a impacat cu fata aceea cu care a avut o relatie virtuala si de atunci e atat de indiferent cu mine nu a mai fost NICIODATA asa. voi credeti ca chiar o iubeste? adica nu il inteleg cum poti iubi pe cineva virtual?straight facemi se pare o prostie.si mi-e frica ca poate in astea 6 luni s-a folosit de mine sa o uite pe ea si poate ca de aia sau impacat... dar nu inteleg deloc, am vazut-o si eu in poze si credeti-ma ca nu ne comparam DELOC nu vreau sa fiu rea dar...laughingstraight faceva rog vreau parerea voastra.credeti ca o iubeste? multumesc! dau funda si voturi!:*

4 răspunsuri:
| Elena1996 a răspuns:

Cand a vazut ca cu tine nu mai are nici-o sansa cu tine pentru ca ai spus ca v-ati despartit s-a dus inapoi la ea sa vada cum reactionezi,tu nu trebuie sa ne intrebi pe noi ci trebuie sa va intalniti si sa-l intrebi de ce,adica sa vorbiti serios, nu mai suferi si traieste iubirea dupa cum iti sp inima, crede-ma ca toate nedumeririle pe care le ai, la fiecare intrebare este un raspuns si acel raspuns nu-l vei gasi decat la el

| Lady.Love a răspuns:

Nu poti sa iubesti pe cineva virtual, mai ales daca nu s-au intalnit niciodata. In schimb poti sa ai impresia ca iubesti, dar nu e asa...pentru ca nici n-ai de unde sa stii cum e persoana aceea in realitate. In concluzie, s-ar putea sa simta ceva pentru ea, dar nu e iubire...Incearca sa-l uiti, daca tot v-ati despartit. Nu te mai amagi pentru ca mai sunt baieti, iar daca el o place pe alta chiar nu inteleg de ce sa te stresezi tu.
Mult noroc in viata, sa ai parte de multa iubire!

| alex1343 a răspuns:

Cred ca cel mai sigur este ca s-a folosit de tine pentru a uita de fosta lui prietena VIRTUALA laughing Si daca zici ca nici nu se compara cu tine tipul nu stie ce pierde big grin

| TzP a răspuns:

Prietena lui virtuala poate e doar un program facut de un om malefic sa seduca barbatii laughing