| DaryDaria a întrebat:

Sambata e ziua unei prietene si nu stiu ce sa ii iau. Am mai ramas cu doar 30-40 lei. sa stiti ca culorile care ii plac sunt alb negru albastru si roz. Ii place dantela, dar as prefera sa nu ii iau haine. Sugestii ce pot sa ii iau? Va rog raspundeti.

2 răspunsuri:
| DeeDee01 a răspuns:

Pai eu iti propun sa te duci in Meli Melo si sa ii iei ceva dragut cum ar fi de exemplu un lantisor, inel, bratara. Ii va placea orice daca e de la prietena ei love struck... Baftawinking!

| OFERraspunsuri a răspuns:

Daca gasesti ceva frumos, te ajut eu cu diferenta.ma gasesti pe mess, id STELI_2012