| Andrei95_9518 a întrebat:

Sambata particip la o nunta si as dori si eu sa stiu ce s-ar asorta mai bine ( adidasi sau pantofi)cu niste blugi albi si o camasa bleumarin cu maneca scurta.Am 17 ani big grin.

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Pantofi.

| GatitulMiresei a răspuns:

Persoanele care te-au invitat vor aprecia efortul tau de a te imbraca adecvat unei ocazii speciale, cum e nunta.
Cateva idei: http://www.gatitul-miresei.ro/cauta-costum-mire/;
Alege un costum intr-o culoare neutra, ca de exemplu gri sau bleumarin.

| xPuffy a răspuns:

Sincer pantofii dar conteaza si modelul adidasilor.big grin Mai intai probeaza trebuie sa fie si potrivit pentru o asa ocazie dar si sa iti placahappyBft si distractie placutawinking

| sakura021 a răspuns:

Eu cred ca pantofii, sunt mai potriviti decat adudasii pentru o nunta.