| MiculFaraon a întrebat:

Scrieti si voi niste numere norocoase la loto 6/49.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Mie imi place sa inchid ochii si sa pun degetul pe un numar.
Asa e mai simplu.
Numai bine!happy

| MiculFaraon explică (pentru MadRaven):

Daaa, sa stii ca este o idee foarte buna. Iti dau fundita.

11 răspunsuri:
| allemyl a răspuns:

Poti scrie numerele de la data ta de nastere, sau data cuiva apropiat etc.

| wassyle1994 a răspuns:

1, 48, 2, 49, 3, 50 happy oricum norocul va fi acelasi

| LordCroft a răspuns (pentru wassyle1994):

Se numeste 6/49 nu 6/100winking

| wassyle1994 a răspuns (pentru LordCroft):

Daca ai fi norocos in lotto dupa cum intelegi gluma, nu juca niciodata, pierdere de timp si bani pentru tine

| LordCroft a răspuns (pentru wassyle1994):

Sunt sigur 100% ca atunci cand ai scris commul nu ai gandit-o ca pe o glumawinking

| wassyle1994 a răspuns (pentru LordCroft):

Devii stupid. termina cu asa comentarii. ai 12 ani de vorbesti asa, maturizeaza-te omule, LordCroft, dupa denumire iti dai seama ce reprezinti

| LordCroft a răspuns (pentru wassyle1994):

Hai nu mai spune mai vasi lache laughing

| wassyle1994 a răspuns (pentru LordCroft):

Mai bine nu mai comenta niciodata la mine, plictisesti lumea

| LordCroft a răspuns (pentru wassyle1994):

Tu plictisesti lumea cu morala ta fara rostwinking

| ZaPharaon a răspuns:

O metoda pe care ai putea sa o folosesti este sa deschizi un tab nou > in google "random.org" > dai click pe primul link > in colt dreapta sus in loc de 100 scrii 49 si dai click pe "generate" pana iti pica 6 numere... asta e o metoda, alta ar fi sa te gandesti pur si simplu la niste numere.
de ex mie la random.org mi-au picat : 46, 34, 4, 49, 20, 22