| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care sunt cele mai norocoase zodii la loto? As vrea sa iau un loz zodiac si nu stiu ce zodie sa iau. Eu sunt balanta.
Si as vrea sa stiu daca ati castigat vreodata la loto, ce suma si cu ce numere norocoase.
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Numerele norocoase in zodie sunt pentru o zi importanta din viata ta, de exemplu nasterea unui copil, cererea in casatorie, o mostenire neasteptata, un cadou de la o persoana draga, venirea unei sume de bani de la cineva drag, nu numai pentru castigarea unor bani la Loto etc.
Numerele noroace pentru luna ianuarie din acest an, "cica" ar ajuta in Loto, desi eu nu cred asta, pot fi si alte semnificatii in aceste numere: 4, 8, 9, 15, 29, 30, 43, 55

Si pentru zodia ta https://www.horoscopurania.ro/......lanta.html

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești o zodie norocoasă.
Dar cea mai norocoasă e zodia fecioară.
Toate numerele sunt la fel de norocoase.
Chiar dacă joci astfel.
Șansa să câștigi este aceeași ca și cu alte numere, ceva de genul 1/50 de milioane.

| Simpatic a răspuns:

Nu tine de zodie la acele razuibile, cat de sansa si hazard.

| AlleXuSS a răspuns:

Personal nu cred ca exista noroc intr-o anumita "zodie" exista doar noroc propriu happy