| mih2el2 a întrebat:

Buna all.peste putin o sa fie ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu stiu ce sa-i iau. Vreau si eu niste sfaturi de cadouri care sa o impresioneze! happy

2 răspunsuri:
| LeeMaya a răspuns:

Nu te gandi la ceva complicat, poti sa ii iei o esarfa, o oja, un ruj, o bluza :ceva simplu:
Nu uita : Gestul conteaza! happy

| StefyGirl12 a răspuns:

Pai iti spun sigur sa nu ii iei ceva de imbracat pentru ca sunt sanse sa nu fie marimea ei. Asa ca ai putea sa ii iei un ceas, bijuterii. Adica daca o cunosti foarte bine si stii ce bijuterii ii plac sigur n-ai cum sa dai gres. :*