| cυρcαкє a întrebat:

si sarbatori fericite.Cum pot face level mai rapid pe www.clopotel.ro sau cum se face ca nu prea ma pricep. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Pai...
Pai trebuie sa ai multi clopotei! CU cat adaugi mai multe cu atat iti creste nivelul.
Ca sa faci clopotei trebuie sa postei poze cu tine sau facute de tine, sa scii in jurnal etc.
Mai multe detalii aici: http://www.clopotel.ro/clopotei/Ghidul_clopotel.html#faq-0

Ca sa castigi experienta fara sa pui ceva pe profil:
-Da-i click la jocul zilei
-I-ati un caine si hraneste-l, joaca-te cu el, da-i de baut apa.

Sper ca te-am ajutat! Zbye

| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Pe www.clopotelul.ro trebuie sa castigi clopotei pentru a avansa. daca nu sti cum sa-i aduni, da in josul pagii unde este un semn?, dai acolo si dai pe intrebarea:cum pot castiga clopotei?
Acolo scrie:
-Jucand jocul zilei
-uploadand poze in albumul personal/al grupului
-uploadand poze in fanclub
-scriind insemnari in jurnalul personal/cel al grupului
-ubloadand talente-muzica, pictura, proza
-postand noutati in fanclub
-postand versuri in fanclub
-propunand un joc
-propunand perle, ghicitori, bancuri
-propunand poezii, bazme
-propunand un articol pentru enciclopedia clopotel
-propunand un referat
-raportand useri, continut sau actiuni indecente
-punctand cu clopotei continutul altora
Pa! bafta! Sarbatori frumoase!
P. S:Si eu am cont pe clopotel.ro ^_^

| Popcorncubranza a răspuns:

Pai, simplulaughing Cand intri, bagate zilnic pe jocul zilei. Castigi 15 exp si 5 clopotei. C cat ai mai multa experienta cresti in rang, clopoteii sunt de cheltuiala la mall, butic, magazin de cadouri. Experienta o mai poti face, de asemenea clopoteilor, facandu-ti un fanclub sau mai multe (dar sa bifezi dupa ce pui noutati sau versuri ca au legatura cu fanclubul si ca vrei clopotei), sa faci un grup de prieteni, si aici la fel ca la fanclub, doar ca aici ai un jurnal. Scrii in jurnal ce se mai intampla in grup, concursurile, etc. Mai poti castiga propunand un joc pentru site.Jocul il poti baga de pe computer sau de pe un site. Jocuri de alea mici, desigurbig grin Daca ai cativa clopotei, mai poti castiga si de pe sectiunea "Acorda Clopotei". Si mai poti castiga daca pui poze cu tine la tine in album.
Cam atata... Sper ca am fost de ajutorhappy

| HappyDay a răspuns:

Joaca-te cat mai multe jocuri pe zi si cu cat faci scor mai mare la ele, vei primi si,, experienta" la lvl happy

| SayMeSayYou a răspuns:

Trebuie sa joci cat mai multe jocuri ca sa faci punctaj cat mai mare.Cu cat ai punctaj mai mare la jocuri atat ai si tu mai multe puncte la contwinkingSucces. Funda?hee heebatting eyelashes