| bozioru a întrebat:

SI UTILIZATORII LUI big grin
Vreau sa va zic ca eu cant la chitara big grin de vreun an, si exersez circa 2-3 ore pe zi.Sa zicem ca intr-un an voi ajunge sa cant foarte bine, cum pot sa ajung departe cu chitara, gen JUSTIN BIEBER? (am vazut ca el canta foarte bine la chitara.La era sarac, si a postat ce canta pe youtube si cineva la descoperit si asa si-a inceput cariera.)Vreau sa stiu cum as putea sa ajung asa departe ca el, poate in 1-2 ani, deoarece acu am 15 ani si vocea nu prea ma ajuta :-s

Cu cat mai multe intrebari cu ata ma ajutati amimult, ofer si funda :d

2 răspunsuri:
| bozioru explică:

Am ureche muzicala, si sincer imi plac 2 melodii de-ale lui justin, dar nu conteaza asta.Ar trebui sa-l respectam, deoarece sunt cateva motive.Si eu il uram inainte, dar am vazut ca din foarte sarac a ajuns super bogat si super star si nu numai, tineti minte ca a si donat si inca doaneaza pentru spitalele de copii si pentru cei saraci :d
Nu zic ca as vrea sa cant muzica lui, ci doar sa fiu superstar, cum am mai spus am ureche muzicala smug

| zalisa a răspuns:

devil
nu-'ți doresc că ajungi ca el.
ca să poți cânta ca lumea la chitară îți trebuei ceva timp, chiar dacă exersezi mult, vreo 3-4 ani.
eu sunt în al doilea an și îmi merge binișorwinking
și, în plus, trebuie să ai și ureche muzicalăhappy