| sebyskull a întrebat:

stie cineva care este cea mai noua versiune de symbian s60 v5 mai precis pentru nokia 5800. AM versiunea 40.1001.111 asta e ultima. raspundetii va rog ca dau fundita. si daca se poate dati-mi si un link de unde pot sa fac upload. mersy

Răspuns Câştigător
| RăzvannRăzviii a răspuns:

Inca nu se poate face update la Nokia 5800 la urmatoarea versiune de Symbian happy Mai asteapta cateva zile(poate chiar saptamani) ca acu trebuie sa fie debuguit 100% pentru a fii pus pe piata