| Sal635 a întrebat:

Stie cineva cum se numesc pantalonii aceia foarte scurti, la fete, care sunt atat de scurti incat se vede un pic de fund(buci) mai sus de picior? In special aceia sport, dar si pantaloni scurti din blugi!
Cele mai serioase si corecte raspunsuri primesc funda!

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu au un nume. Se numesc pur și simplu pantaloni foarte scurți. Sau caută in engleza "very short shorts".

| Justme1997 a răspuns:

Booty shorts

| Sal635 explică (pentru Justme1997):

In The Sims 4 content content cum se numesc?

| Justme1997 a răspuns (pentru Sal635):

Nu stiu

| DannyQ a răspuns:

Nu știu dacă au o denumire specifica. Eu cred că unele fete își taie acei pantaloni pe care tu îi vezi atât de scurți(aceia care le întra în '' fund'' sau dacă nu așa îi cumpără din magazine. Dacă mai e și o fată cu forme treaba este clară. happy

| Sal635 explică (pentru DannyQ):

Uite un exemplu aici:https://youtu.be/sm0xcYYBL6Y
La minutul 3:50

| DannyQ a răspuns (pentru Sal635):

Tocmai ce l-am văzut acum câteva zile xd, cred ca sunt niște slipi de dama, cum sunt și la bărbați ceva de genul

| Sal635 explică (pentru DannyQ):

Si cum li se soune acelor slipi?