| GeorgeDRX a întrebat:

stie cineva de ce imi apare asta? http://prntscr.com/9htktd Am dat add unei persoane pe facebook, si am intrat pe profilul ei, si nu imi mai apare ca mai pot sa-i dau add, doar urmareste si mesaj, de ce?

5 răspunsuri:
| 12lopn a răspuns:

Pentru ca exista o setare pentru profil care nu te lasa sa ii dai add

| GeorgeDRX explică (pentru 12lopn):

La profilul meu sau al acelei persoane?

| GeorgeDRX explică (pentru 12lopn):

Si a ales special mie sa nu pot sa-i dau add sau asa pateste toata lumea care-i da add?

| 12lopn a răspuns (pentru GeorgeDRX):

La profilul acelei persoane, dar poate sa-ti de-a block si sa nu mai poti sa i ceri prietenia

| 12lopn a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Se poate si tie, se poate si celorlalti