| Alexa920 a întrebat:

vreau sa imi fac un facebook nou si am vazut la o prietena cand dau pe profilul ei ii apare urmareste si vreau si eu cine stie cum pot sa fac si eu asa dau fundita scuzati categoriawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=followers

O sa iti apara o casuta care trebuie bifata daca vrei sa activezi urmarirea.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!