| Josh a întrebat:

Stiti cumva cum pot face sa-mi treaca maseaua? Ma doare rau rau si in afara de pastile mai pot face ceva ca sa-mi treaca in afara de a merge la dentist.

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Pai pune gheata ) o sa amorteasca si o sa iti ee un pic durerea
dar te sfatuiesc sa mergi miine la medic, pentru ca se poate umfla ca un balonas
Insanatosire!

3 răspunsuri:
| Caty5 a răspuns:

Sinucidete

| alina_1226 a răspuns:

Nu prea mai ai ce face, cu parere de rau iti spun ca ai o infectie urata.Asa am patit eu acum vreo 2 luni si sa stii ca e foarte periculoasa, poti sa mori, sicer.Infectia accea se poate duce ori unde in corp.Eu am fost la dentist, du-te si u ca nu doare happy o sa-ti faca o anestezie care nu doare de loc, apoi te curata acolo de puroiu ala si nu o sa te mai doara.astept raspuns sa`mi spui ce ai facut pana la urma... happy

| edyutz a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la dentist ca alta solutie nu mai e sa sa ei ketorol