| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 13 ani si vreau sa imi las plete. In momentul de fata parul imi ajunge aproape sub urechi pe laterale, bretonul il am putin peste sprancene iar la spate aproape ajunge pana la acel os de la sfarsitul gatului. Deci, chestia e ca parul sta mai mult den adica multe fire sunt foarte aproape unele de alte aproape lipite deci cum as putea sa le despart si sa imi las plete ca si... Edge de exemplu (Adam Copeland). Funda big grin

1 răspuns:
| Bombaaa a răspuns:

Paii. hmm cred ca ti-ar prinde bine o placa de par (de indreptat)winking Bafta!