| Te0CeP a întrebat:

Sunt baiat, si am ceva dificultati in a socializa, in special cu fetele. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cel mai bun sfat la fel de general cum a fost si intrebarea ta, ar fi sa nu renunti dupa primul esec si sa ai cat mai multe incercari, cam asta e tot.Pe restul le inveti din mers si daca nu cumva ai un jeleu in loc de cap, observi si tu ce poti face diferit ca sa schimbi situatia.Nu va sta nimeni sa-ti scrie romane, si daca o face iar tu le aplici mecanic este foarte posibil sa nu mearga.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi aici și incearcă să aplici:
https://www.examenultau.ro/......trovertit/

| Mynameis93 a răspuns:

Fii doar tu însuți.

| oXBiancaXo a răspuns:

Fii natural, nimeni nu vrea altceva. Nu ai de ce sa ai emotii ca nu e niciuna regina Angliei.