| Daia14 a întrebat:

Cum pot sa socializez cu baietii? adica toate fetele au prieteni (baieti, nu iubiti) iar eu nu pre socializez cu ei cand vorbesc cu ei ma pierd:-s... ce pot face? nu stiu pe mess cu mine nu vb nici un baiat aproape pe cand cu altele pfoai care mai decarestraight face cum as putea socializa:* cu ei? funda; x

3 răspunsuri:
| SiLLent a răspuns:

VB eu cu tine happy dar serios ar trebui sa-ti faci curaj de exemplu sa te duci cu o prietena de a ta intr-un grup cu baieti sa sa staai de vorba poate iti vine curajul daca ai o prietena langa tine

| Daia14 explică (pentru SiLLent):

Uite id meu big grin yuki.yuki14

| dexterica a răspuns:

Uite id-u meu vb eu cu tine daca vrei? victor_123580