| Amalya88 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 ani si ne iubim enorm de mult. El a avut mai de mult un prieten cu care s-a certat si din greseala peste cateva luni l-am cunoscut eu si ne-am imprietenit. Dar doar prieteni... si il cunosc de 1 an deja si mi-a zis ca ma iubeste in fata iubitului meu si acum mereu se cearta si acum 3 zile baiatul cu care s-a certat iubitul meu a ajuns la spital. Eu m-am dus la el si el m-a sarutat si mi-a zis ca asta va fi micul nostru secret si daca vreau pot sa-i zic iubitului meu pentru ca e dispus sa suporte consecintele. TPU! Ce sa fac? Sa-i spun iubitului meu? Nu stiu ce sa fac pentru ca acum parca mi-e mila sa spun pentru ca baiatul care m-a sarutat e la spital si sufera si nu cred ca are nevoie de mai multa suferinta. Voi ce parere aveti? Va rog spuneti-mi :/ Nu stiu ce sa fac, sunt disperata :/

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Spune-i nu fi fraera, poate te santajeaza si vrea mai mult.Iti poti rupe relatia cu iubitu tau.Pe mine daca ma minteai, o terminai cu mine.El nu te va crede pe tine.Mai bine spune-i tu ca te-a sarutat, si nu ai avut ce face, ca tu nu ai vrut si etc.Dar el va gandi ca daca nu ai spus de sarut, te poate si f... happy ai grija.Dai semne ca vrei, ridica coada.Ca el isi face meseriahappy

1 răspuns:
| BeHappy26 a răspuns:

Pai... eu spun sa faci ce simti. Adevarul este cea mai buna metoda, dar de data asta ai putea face o exceptie. Ai putea sa nu ii spui asta iubitului tau dar sa stii bine pe cine alegi... pentru ca ai un iubit, dar baiatul ala nu va inceta din a te iubi. Asadar (stiu ca e greu), trebuie sa alegi.